Benim için anlamı büyüktü.

Benim için anlamı büyüktü.

Lyles, Mayıs sonundan beri mücadele ediyor."Kesinlikle bir değişiklik bekliyorum, ” dedi Lyles bir konferans görüşmesi sırasında. "Bu geçen ay benim lehime gitmedi. Zayıf atladım. Gerçekten iyi bir başlangıç ​​yaptık, sıcak bir başlangıç ​​yaptık ve burada burada meydana gelen bazı yaralanmalardan sonra bir nevi yüzleştik. ” Lyles, geçen sonbaharda Milwaukee için boğa güreşi dışında çalıştı ve Brewers için 11 maçta 3.31 ERA ile 1-0 oldu kulübün NL Central unvanını kazanmasına yardımcı olurken. Lyles, Milwaukee ile olan başarısını Pirates ile bir yıllık sözleşmeye çevirdi ve bahar eğitiminin başlangıç ​​rotasyonunda bir yer kazandı.Editor’un PicksMLB son tarih takipçisi: Astros, son dakika anlaşmaları MLBHey’i sallayan Zack Greinke’yi aldı, kabarcık takımları: Ne kadar joker kart değerinde? 1 İlgili İlk altı kararından beşini kazandı ve sonra derin bir çöküşün içine düştü. Mayıs ayının sonundan bu yana sekiz başlangıçta 9.58 ERA geçirdi ve onu 5.36 ERA ile 5-7 geride bıraktı."Yönetici Clint Hurdle, hiçbir zaman hazırlık eksikliği veya iş eksikliği nedeniyle olmadı ” dedi. "Bu adamın önünde, nişinin başlangıç ​​olarak mı yoksa nişinin boğa güreşi içinde mi olduğunu anlamak için hala yeterince kariyer var."Bize sahip olduğu her şeyi verdi.

Bazı günler gerçekten iyiydi, bazı günler o kadar iyi değildi. ” The Brewers, Pazartesi günü St. Louis ve Chicago bölümünün arkasındaki bir oyundu, ancak rotasyonları Temmuz ayında azaldı. Milwaukee All-Star’ın sağ elini kullanan Brandon Woodruff, yaralılar listesine sol eğimli bir şekilde girdi ve sağ elini Jhoulys Chacin, kendi tarafında gergin bir kasla kenara çekti. Solak Gio Gonzalez, Cuma günü Cubs karşısında oynadığı yedinci vuruşta sıkı bir omuz geliştirdi."Bence her sezon kendi kıvrımlarını ve dönüşlerini alıyor ve her sezon beklenmedik durumlar ve koşullar getiriyor ” dedi genel müdür David Stearns. "Kesinlikle, büyük lig sezonunun zorluklarını atlatmamıza yardımcı olabileceğini düşündüğümüz rakamlarla çok derin bir atış kadrosu olduğunu düşündüğümüz bir sezona girdik."Lyles, kendisine satıldığında Cincinnati’de Pazartesi günü Reds’e karşı başlayacaktı. Yerine Alex McRae (0-2, 7.71) seçildi.

Engel, Lyles’in rotasyondaki yerini uzun vadede kimin dolduracağından emin değil.Pittsburgh, Çarşamba ticaret son tarihi yaklaşırken daha fazla anlaşmaya dahil olabilir. Korsanlar arka arkaya sekiz kaybetti ve All-Star molasından bu yana 2-14 oldular ve NL Central’da Kırmızılar’ın gerisinden son sıraya kaydı. 2015 seçmelerinde ikinci tur seçim olan Ponce, bir kurtarmayla 1-3 oldu, Bu sezon Double-A Biloxi’de 44 maçta grev ve 27 maçta 3.29 ERA. İlişkili Basın PITTSBURGH – Sürahi Jordan Lyles ve Korsanlar, 2,05 milyon dolarlık bir yıllık sözleşme imzaladı. 28 yaşındaki sağ elini kullanan kişi, geçen hafta kabul edilen anlaşmanın bir parçası olarak ek ödül bonusları kazanabilir ve Lyles, Houston, Colorado, San Diego ve Milwaukee için 217 maçta 5.28 ERA ile 31-52 arasında. Lyles, 2016’dan beri öncelikli olarak bir rahatlama aracı olarak çalışsa da, Pirates genel menajeri Neal Huntington, Lyles’in bahar antrenmanı sırasında başlangıç ​​rotasyonunda bir yer kazanma fırsatına sahip olacağını söyledi. Lyles en iyi sezonundan 4.11 ERA ile 3-4’e çıkıyor. San Diego ve Milwaukee ile 35 maçta oynadı ve dokuz isteka başına 8.6 sakatlığı kariyerini en iyi şekilde paylaştı. Boğa güreşi dışında (1-0, 3.32 ERA) bir başlangıç ​​olarak olduğundan (2-4, 4.79) daha etkiliydi ve Brewers ile adımını atmış gibi görünüyordu.

Lyles, 3.31 ERA 11 maçında 1-0’dı ve 16 1/3 isteka 22 vuruş yaptı. İlişkili Basın MILWAUKEE – Brewers, gergin sol hamstring nedeniyle sağlak Matt Albers’ı 10 günlük engelliler listesine koydu. Pazar günü San Diego’dan feragat ettiği iddia edilen sağ elini kullanan Jordan Lyles kadroya eklendi.https://gamblingprofessors.com/tr/ Albers bu sezon ilk 21 maçında 1.08 ERA ile 3-1 oldu, ancak daha sonra sakat bir omuzla engelliler listesine girdi.

40 maç kaçırdı ve döndüğünden bu yana dört tur da dahil olmak üzere 1 2/3 vuruşta 10 tura izin verdi. 18 Ağu 2020 ESPN Haber Servisleri Texas Rangers atıcısı Ian Gibaut, Pazartesi gecesi oynanan Fernando Tatis Jr.’ın grand slam’inden sonra Manny Machado’ya attı ve üç maçlık cezası aldı.Rangers menajeri Chris Woodward da bir tane aldı. oyunun askıya alınması "Gibaut’un eylemlerinin bir sonucu olarak, MLB Salı günü yaptığı açıklamada Woodward, Rangers’ın Padres ile karşılaştığı Salı günü cezasını çekti. Gibaut temyize gitmeyi seçti ve oyun için aktifti. Editör’den PicksPadres’in Tatis’i, son Grand Slam ile Rangers’ı kızdırıyor Fernando Tatis Jr. ve Juan Soto, beyzbolun yazılı olmayan kurallarını çiğniyor. Harika değil mi? 1 RelatedTatis bir alma işaretini kaçırdı ve 3-0 sahada tabanları yüklüyken ve Padres sekizinci turda yedi sayılık bir liderlik yaptı.

Woodward, yazılı olmayan bir beyzbol kuralının ihlali olarak algıladığı şeyden duyduğu hoşnutsuzluğu hemen gösterdi. Maçtan sonra kaptan, sahanın Gibaut’tan uzaklaştığını söyledi."Bunun kesinlikle korkunç olduğunu söyleyerek yumruğumu masaya vurmuyorum, Woodward, Tatis’in askıya alma duyurulmadan önce sallandığını söyledi. "Sadece çizgiyi geçtiğini düşündüm."Padres teknik direktörü Jayce Tingler, maçtan sonra Tatis’in üçüncü üs koçu Glenn Hoffman’ın kabul işaretini kaçırdığını söyledi. Tatis, maçtan sonra böyle bir uygulamanın farkında olmadığını söyledi ve bu deneyimden ders çıkaracağına söz verdi."Çocukluğumdan beri bu oyunun içindeyim, dedi. "Yazılmamış birçok kural biliyorum. Bu konuda biraz kayboldum. Bu deneyimler, öğrenmek zorundasın.

Muhtemelen bir dahaki sefere bir adım atacağım."Tingler, Salı günkü maçtan önce, güne 11 home run ve 28 RBI ile önde gelen 21 yaşındaki çocuğa sınır koymayacağını söyledi. Ayrıca Tatis’in tabelayı kaçırmasına sevindiğini söyledi."Kesinlikle daha fazla sayı atmak ve bu maçı ertelemek istiyorduk, dedi Tingler, 2010’dan beri ilk galibiyet sezonunu arayan kulübünün bunu yapmak için mücadele ettiğini ekledi. "Yazılı olmayan kuralları çiğnemeye çalışmıyoruz. Oyunu kazanmak istiyoruz."Tatis’in sallanma kararı Salı günü sıcak bir konu haline geldi, eski ve mevcut sporcular ve teknik direktörler beyzbolda ağırlık kazanıyor "yazısız kurallar.""Sanırım biraz aptalca.

Yankees menajeri Aaron Boone, Tampa Bay’e karşı oynanan bir maçtan önce iğnenin bu konuda uzun bir yol katettiğini düşünüyorum."Ve çitleri çok fazla sarmak istemem, ama şeylerin sportmenlik görgü kuralları olduğunu düşünüyorum. Ama bence, bakın, şimdi bunların 10, 50 ve 100 yıl önce başladığından daha fazla, işler farklı, dedi.Boone’un babası ve büyükbabası büyüklerde oynadı. Tatis’in babası da büyük bir liderdi."Normal sezonda zaman zaman koşu kuralı hakkında konuştuğumu duydunuz ve sonra tüm yazılmamış kuralları ortadan kaldırdı, dedi. "Ama bence iğnenin, onu gerçekten bozarsan erkeklerin, örneğin dün gece 3-0 sayımla sallanan biri tarafından rahatsız edilmeyeceği ve alınmaması gereken bir yöne doğru yaklaştığını düşünüyorum.""Bunun sadece oturup bir kadeh şarap içmemiz ve gerçekten konuşmamız gereken uzun bir konuşma olduğunu söyleyebilirim çünkü bunda bazı nüanslar olduğuna inanıyorum, dedi. "Bu yüzden, hepsini bir kenara atıp ne istersen yapmanın tam anlamıyla kampında değilim, ama bence çoğu zaman modası geçmiş ve gerçekten düşündüğünüzde gerçekten aptalca."The Associated Press’in bilgileri bu raporda kullanılmıştır. İlişkili Basın CHICAGO – Texas Rangers, sağ elini kullanan Jose Leclerc’i Triple-A Round Rock’a seçerek Yu Darvish’in dönüşü için kadroya yer açtı.Darvish, saatler önce 15 günlük engelliler listesinden etkinleştirildi. Cumartesi günü Chicago Cub’a karşı başlayacaktı.Darvish, Mayıs ayı sonlarında Tommy John ameliyatından döndü, ancak üç başlangıçtan sonra omuz ağrısıyla engelliler listesine geri döndü. 22 yaşındaki Leclerc, üç rahatlama görünümünde 1.59 ERA geçirdi. Rangers’ın önde gelen golcüsü Shin-Soo Choo, sırt sertliğiyle ikinci bir gün boyunca kadro dışında kaldı.

Çaylak Nomar Mazara sağ sahada onun yerini aldı. 30 Tem 2020 İlişkili Basın ARLINGTON, Teksas – Texas Rangers, bu haftanın başlarında Corey Kluber’ı kenara çeken bir omuz yaralanmasına benzer bir omuz yaralanması nedeniyle salgının kısaldığı sezonun çoğunda Jose Leclerc’den daha yakın olmayacak. sağ omuz Kluber’inki kadar şiddetli değil, ancak herhangi bir atış planı dikkate alınmadan dört hafta önce aynı enjeksiyona sahip olacak ve aynı şekilde çıkacak, dedi Genel menajer Jon Daniels Perşembe günü yaptığı açıklamada, Kluber, Teksas’taki ilk çıkışında sadece bir vuruş yaptı. omzunda gerginlik ve oyundan ayrılma. Leclerc, çarşamba günü Arizona’ya karşı 7-4 galibiyetle deplasmanda ısınmayı bıraktı. 4 hafta boyunca omuz sakatlığı nedeniyle kapatıldı.Editor’s PicksKluber, hiçbir oyuncunun ameliyat olması beklenmiyor. İkisi de 45 günlük yaralılar listesinde."Daniels, böyle erkekleri böyle bir yetenekle değiştiremezsin, dedi. "Corey rotasyonumuzun büyük bir parçası olacaktı ve rotasyon konusunda hala iyi hissediyoruz.

Jose, yapabileceğine inandığımız gibi erken atmamıştı, ama yüksek kaldıraçlı vuruşlar atması için ona güveniyorduk."Leclerc, Colorado karşısında 1-0 galibiyetle Açılış Günü’nde tasarruf etti. 26 yaşındaki oyuncu, Rockies’e Pazar günkü 5-2 mağlubiyetinde bir vuruş daha yaptı ve iki vuruş ve bir koşu bıraktı.Daniels, Rangers’ın Greg’i arayarak ilk kaleci değiştirirken Leclerc’in yerine sağlak Jimmy Herget’i eklemeyi planladığını söyledi. Taksi ekibinden kuş ve Ronald Guzman’ı gönderiyor. İlişkili Basın CHICAGO – Dokuzuncu vuruşta güvenilir bir rahatlama bulamayan Texas Rangers, bir sonraki duyuruya kadar komite tarafından daha yakın bir yaklaşım deneyecek.Rangers menajeri Jeff Banister, ekibinin bir gün sonra, Cumartesi günü kararı açıkladı. Chicago White Sox’a 8-7’lik bir mağlubiyetin dokuzuncu vuruşunda iki turluk üstünlük.

Teksas, Amerikan Ligi’nde 16 fazla kurtarışla başı çekiyor. Sol elini kullanan Alex Claudio ve sağ elini kullanan Matt Bush, Jose Leclerc ve Keone Kela, maçları kapatmak için karışımda. Bush (2-4) son zamanlarda rolü üstlendi, ancak Cuma günü dokuzuncu turda beşinci savaşı için üç tur bıraktı. 26 Ocak 2019 ESPN Jose Leclerc, sezona Texas Rangers’ın daha yakın olmasıyla başlayacak. "Beysbolun en iyi atıcılarından biri."Woodward, Leclerc’i Rangers’ın Kış Isınma etkinliğinde daha yakın bir Cuma gecesi olarak adlandırdı. İlk yıl yöneticisi, bahar eğitimi başlamadan önce Leclerc’in rolünü açıklığa kavuşturmak istediğini söyledi."Woodward, ileriye dönük olarak daha yakın olmaya alışması gerektiğini anlaması gerektiğini söyledi. "Ona hiçbir şeyin verilmesini istemiyor.

Onu kazanmak zorunda. Ama buna hazır."25 yaşındaki Leclerc, geçen sezon Teksas’ın en etkili yardımcısı olarak ortaya çıktı, 1.56 ERA ile 2-3 oldu ve 59 maçta 12 kurtardı. Keone Kela’nın Pittsburgh Korsanları ile takas edilmesinin ardından Ağustos ayında Rangers takımının başına geçti ve sezonu 18 golsüz vuruşta 29 grevle kapattı.

6 Mart 2019 ESPN Haber Hizmetleri Texas Rangers, Jose Leclerc’i iki kulüp seçeneği içeren dört yıllık, 14,75 milyon $ ‘lık sözleşme uzatmasına daha yakın bir şekilde imzaladı.Editörün Seçtikleri, Bryce’ın sahip olduğu 30 takımın tümü için galibiyet-mağlubiyet rekorunu gösteriyor. işaretli uzantılar, MLB’nin yeni normalidir. Sıradaki diğer Cubs Bryant mı? Olney: Beysboldaki en zorlu bölümleri boyutlandırma2 İlgili Anlaşma 2022 sezonu boyunca devam ediyor ve Rangers’ın 2023 ve 2024 için seçenekleri var – sağ elden sonraki ilk iki sezon ücretsiz oyuncu için uygun olacak İlk yıl teknik direktörü Chris Woodward, Ocak ayında takımın daha yakın olması için zorlu Leclerc’i geride bıraktı. 25 yaşındaki Leclerc, geçen sezon 1.56 ERA ile 2-3’lük, 59 maçta 12 kurtarışla Teksas’ın en etkili yardımcısı olarak ortaya çıktı. Keone Kela’nın Pittsburgh Korsanları ile takas edilmesinin ardından Ağustos ayında Rangers takımının başına geçti ve sezonu 21 golsüz vuruşta 32 vuruşla kapatarak sezonu kapattı. 126 rakip vuruşuyla büyük lig kurtarıcılarına liderlik etti. Associated Press bu rapora katkıda bulunmuştur.

17 Temmuz 2018 Jerry Crasnick ESPN Kıdemli Yazar Kapat ESPN.com kıdemli yazar "Anlaşma Lisansı" Denver Post’un eski ulusal beyzbol yazarı Twitter’da takip edin WASHINGTON – Blake Snell, ulusal bir reklam boşluğunda küçük kalabalığın önünde performans göstermenin nasıl bir şey olduğunu bilir – tıpkı David Price, James Shields ve Tampa’da kendisinden önce gelen diğer tüm başarılı atıcılar gibi Defne. Rays süper hayranı Dick Vitale inanılmaz bir ciğer gücüne ve coşkusuna sahip, ancak sevgili ekibini ve bireysel başarılarını desteklemek için Twitter’da yalnızca bu kadarını yapabilir. Bu yüzden Snell’in son oyuncu oylamasında ilk beşe girememesi büyük bir sürpriz değildi ve Pazar günkü seçimde Amerikan Ligi All-Star takımına giremedi. Anonimlik bölgeyle birlikte gelir Editörün Seçtikleri All-Star GameOlbermann’da neler olabileceğine inning-by-inning bakış: All-Star Oyununu düzeltmek mi istiyorsunuz? Tersine çevirin MLB vurucuları neden vardiyayı yenemediklerini açıklıyor2 İlgili Sonra komik bir şey oldu: Hayranlar ve medya üyeleri Snell’in takımdan dışlanmasının adaletsizliği hakkında konuşmaya başladılar. Rays sürahi Chris Archer meslektaşlarına "durum tespiti, ” ve hatta New York Giants’ın geniş tutucusu Odell Beckham Jr. bile mücadeleye girdi.Snell, Cuma günü AL kadrosuna bir sakatlık ikamesi olarak eklendiğinde, bir sebep olarak sevgisini her zamankinden daha fazla hissetti. Hızlı topu, kavisli topu, kaydırıcısı ve değişimiyle şaşkına çeviren vurucular."İnsanların bu kadar önemsediğini ve benim en iyi performansımı sergilediğimi görmek istediğini görmek güzeldi ” dedi Snell, MLB All-Star Game medya gününde Pazartesi günü yaptığı açıklamada. "Benim için anlamı büyüktü.

O kadar çok insan bana ulaştı ki, dikkatini verdiğini bile bilmiyordum. Tampa küçük bir pazar ve pek çok insanın bizi gerçekten izlediğini düşünmüyorum. Üzüldüm, ama bu kadar çok insanın üzüldüğünü görmek, onu biraz daha kolay hale getirdi. ” Bu, hayattaki modern başlangıç ​​noktası: İlk 19 başlangıcınızda bir 2.09 ERA yayınlayın, en zoru atarken beysbolda bölünmüş ve yine de Corey Kluber’ın All-Star kadrosuna girmesi için dizine bir enjeksiyon yapması için beş gün beklemeniz gerekiyor. Salı günü Nationals Park’taki All-Star Maçının kadroları taşma noktasına kadar yükseliyor .

Baba adayı Justin Verlander, 35 yaşındayken hala 90’ların ortalarında sıcağı kontrol altına alıyor. Max Scherzer, dördüncü Cy Young Ödülü’nü alıyor. Jacob deGrom, molada 1.68 ERA’ya sahip ve NL’nin All-Star başlangıcı bile değil. Chris Sale, dokuz devre başına ortalama 13.12 vuruş yapıyor. Kluber’in bu sezon 132 kokusu ve 17 yürüyüşü var.

Luis Severino, gerçek bir çıkış yapan yıldızdır. Gerrit Cole ve Trevor Bauer, UCLA ile gurur duyuyorlar, şüpheli olsalar bile, bu hafta Amerikan Ligi kulüp binasında Westwood’un eski güzel günlerini anımsayarak çok zaman harcayacaklar."Sanırım atıcılar şu anda her zamankinden daha iyi.