Kötü bir gece geçirdim, kötü bir sabah da.

Kötü bir gece geçirdim, kötü bir sabah da.

1983 Dünya Kupası Finali’nde Hindistan’a karşı çıkarken ""Adil olmak gerekirse, bence o gün sahada bu avı kaldırabilecek tek bir Kızılderili vardı. Hindistan iyi bir oyun oynadı ve elimizden gelenin en iyisini yapmadık. günün sonunda Hindistan’ın finali kazanmayı hak ettiğini kabul etmeliyiz. ""Açıklamak gerekirse, daha sonra Hindistan’a gittiğimde, insanlar bize yakalamanın Kapil tarafından alındığı gerçeğini hatırlatacaklardı. Ama MS Dhoni 2011’de o altıyı vurduktan sonra yük artık üzerimde."" Bowling oyuncularına eziyet etmek ve vuruş stili hakkında ""Bence yeterince motivasyon olan eski sömürge efendilerinize karşı mücadele etme fırsatınız olduğunda, bu yüzden kaba veya başka bir şey olmaya çalışmayın, ancak bu bireylerin üzerine bir tane alabildiğiniz zaman bu bir artı. Onlara karşı oynadığımızda kazanmak isteriz. ""Bazen ne olup bittiğini neredeyse hiç izlemiyordum ya da geri dönüp uyuyordum ve vurma şansım olduğunda başkalarından beni uyandırmalarını istiyordum çünkü dışarı çıkıp kendi hikayelerini anlattıktan sonra gelen adamları dinlemek istemiyordum. Kendi aklım ve planlarımla mücadele etmek istedim"", dedi Richards.

Hangi takım 1980’lerin Windies tarafına yaklaşıyor? ""Batı Hint Adaları’nın kazanacağına inandığım bu yıl WC’yi kazanacak takım oldukça yakın olacak. Çeşitli departmanlarda fiziksel olarak kutsanmış durumdayız ve günün sonunda bu oyuncuların fizikselliği bana Joel Garner, Michael Holding vs.’yi hatırlatıyor. Bu yıl kendi miraslarını yaratacaklar. Pakistan’ı yendikten sonra bence sonuna kadar gidebilirler."" dedi Richards.

Jason Holder’ı kaptan olarak derecelendirme ""Ondan önce, WICB’nin o zamanki başkanından (Dave Kamerun) kurtulmamız gerektiğini biliyordum. Bence yüzlerle dolu Windies kriket için sağlıklı olduğunu sanmıyorum. Windies kriketinin yüzü değildi. ""Tutucu o iyi yaptı. Önceleri biraz saftı ama Clive ve benim gibi insanları değiştirmen gerektiğinde, bu kolay değil. Bence WI en kötüsünü yaşadı.

Bu yüzden WC ile başlayıp Batı Hint Adaları’ndaki Hindistan dizisine gitmeyi düşünüyorum, bu yolculuğa yukarı doğru devam edebilirler."" Richards açıkladı. Virat Kohli hakkında ""Böyle adamları seviyorum. İnsanlar kibirden bahseder ama bu kendine inanmakla ilgilidir. Evinizin anahtarlarına sahip olmak gibi, Virat’ın şimdi benzer bir şeyi var (tüm giriş ve çıkışları bilin). Benim zamanımda vardı, şimdi var. ""Hint savaş gemisini her zaman sevmişimdir.

Onunla kutsanmış olduğu güven, bunu bir gecede elde edemez. Ya size aşılanır ya da onunla doğarsınız. O bir dövüşçü ve takım arkadaşlarını herkesten daha çok savunuyor.

Bu küstahlık değil, dünyadaki herhangi birisine karşı kendini düşünüyor ve bence oynamanın doğru yolu. Her büyük oyuncu en büyük sahnede olmayı dört gözle bekler ve bu türden her oyuncu bir kupa kazanmak ister. Kohli’nin yanında olan bu,"" dedi Richards. Kızakta ""Konu kızakla gezmeye geldiğinde Avustralyalılar en yaramazlardı. Avustralya’yı yenmek en büyük başarılardan biriydi.

En zorlu rakiplerden biriydi. Ancak onlar en çok kaybedenler değildi. Kızakla kaymaya gelince çok yüzleştim. Bir ilçe maçında kötü bir gece geçirdiğimi hatırlıyorum.

Ian Botham ile vakit geçiriyordum ve hepimiz onun birçok sıvı şeyi sevdiğini biliyoruz. Kötü bir gece geçirdim, kötü bir sabah da. Maçı oynamamayı düşünüyordum ve oynayacağımız takımı unutmuştum. Bu ne kadar kötüydü.

Ertesi gün maçta ne kadar büyük bir utanç duyacağımı düşünüyordum. Ben de düşünüyordum da, Ian Botham ertesi gün bir içki içtikten sonra yere düşebilir ve siz yapamazsanız, bu hayatınızın geri kalanında birlikte yaşamak zorunda olduğunuz bir şey olduğu anlamına gelir. Ben de onları topallamaya karar verdim. Erken bir wicket kaybettik ve içeri girerken karanlık bir adam olduğum için biraz solgun görünüyordum.

Düzgün göremediğim için nöbet tutmam biraz zaman aldı. İlk üç topun ardından topun rengini ve ağırlığını söyleyen atıcı, topun rengini ve ağırlığını doğru göremediğim için bana kızakla attı. Ve bir rakip olduğunuzda duymak isteyeceğiniz türden şeyler budur. Ona baktım ve birden bire ayık oldum. Topa vurduğum dördüncü top ve sopaya vuran topun verdiği his ve sesten tombala olduğunu biliyordum.

Top Somerset kriket sahasının dışındaki nehre indi. Sonra atıcıya gittim ve ona topun rengini, şeklini ve boyutunu bildiği için gidip topu bulmasını söyledim."" Favori WC anı ""1975’te 1. kez kazandığımızda. Vurucu olarak seçildim ama sopada başarısız olsam da 3 tur atarak geri çevirdim. Bir rol oynamak çok özel hissettim"" 2019 Dünya Kupası’nda dikkat edilecek oyuncular ""Nicholas Pooran, Shimron Hetmyer ve Virat Kohli yarasacılar arasında.yabancı casino siteleri

Bowling oyuncuları arasında Oshane Thomas, Jasprit Bumrah ve Rashid Khan,"" Richards sonucuna vardı. Kovid pandemisi, gelecek için daha iyi binalar inşa etme şansı sunuyor. Ama yapacak mıyız?

ABD’de kovid yeniden enfeksiyonu doğrulandı, ikinci nöbet daha şiddetli oldu 2020, medeniyet için en kötü yıl mı? İşte tarihçilerin söylediği şey: Spotlight On Pangong, Çin Depsang India Today-Axis-My-India çıkış anketinde şimdi netleşiyor: Tejashwi ittifakı, Bihar seçimlerini 139-161 sandalyeyle süpürmeye hazır görünüyor: Joe Biden, Beyaz için yarışı kazandı House India Today-Axis My India çıkış anketi: Nitish değil, ancak Tejashwi Yadav CM MP olarak en çok tercih ediliyor, UP Gujarat bypoll: India Today-Axis My India çıkış anketi, BJP’nin Bihar’ın MGNREGA planı realite NCB’sinin Deepika’nın beklenen kefalet talebine karşı çıkmasını öngörüyor Padukone yöneticisi İşte ABD Başkanı nasıl seçilir Jai Shri Ram demenizi istemeyenler Bihar’da oy istiyor: Saharsa’da Başbakan Modi " Harbhajan Singh, iki ezeli rakibi 2019 Dünya Kupası’nda 16 Haziran’da karşılaştığında Hindistan’ın Pakistan’a karşı baskı altında olacağını söyledi. Harbhajan, Hindistan’ın çok güçlü olduğunu ancak Pakistan’ın kaybedecek hiçbir şeyi olmayacağını ekledi. Pazar günü Harbhajan Singh, insanların her zaman bir oyuncunun Pakistan’a karşı sergilediği performansı hatırladığını söyledi.

Hem kendisi hem de Misbah-ul-Haq, iki hafta sonra çok önemli bir Dünya Kupası maçında karşılaştıklarında Hindistan’ın en çok sevilenler olduğunu kabul etti. Harbhajan Singh, Hindistan’ın daha zayıf bir takıma karşı kayma konusunda temkinli olacağını söyledi ve Hindistan’ın Pakistan’a yenilmesinin ardından deneyimini hatırladı. ""Hindistan baskı altında olacak. Daha zayıf bir takıma karşı başarısız olma korkusuna sahip olacaklar. Oyun günlerimizde Hindistan’ın Pakistan’a yenilmesinin ardından aşırı tepkileri hatırlıyorum. İnsanlar her zaman Pakistan’a karşı olanları hatırlar.

Diğer takımlara ne olduğunu kimse hatırlamıyor. Pakistan’ın kaybedecek hiçbir şeyi yok. Ama Hindistan kaybederse, çok büyük olacak"" dedi.

Bu arada Harbhajan Singh, Pakistan’ın Hindistan’ı yenme şansı olmadığını söyledi. ""Hindistan-Pakistan, Hindistan-İngiltere kadar büyük değil. Belki medya perspektifinden bakıldığında, Hindistan ile Pakistan arasında daha heyecanlı. Ancak kriket açısından bakıldığında, Hindistan-İngiltere daha önemli. Hindistan bu Pakistan takımını 10’da 9 buçuk kez yenebilir."" Harbhajan Singh dedi. Ancak geçmişte bazı sürükleyici Hindistan-Pakistan yarışmalarında yer alan eski Pakistan kaptanı Misbah-ul-Haq, Dünya Kupası’nda Hindistan-Pakistan çatışmalarında her şeyin olabileceğini söyledi. ""Mantıksal olarak, Bhajji haklı ama Pakistan tehlikeli bir takım.

Krikette hiçbir şey söyleyemezsin. Bu Pakistan takımı yetenekli. Son maçta çöküş yaşandı. Hindistan’ın daha iyi bir şansı var.

Dediği gibi, Hindistan ve İngiltere en sevilen iki ülke. ""Rekabet, yoğunluk göz önüne alındığında … Dünya Kupalarında neler olabileceğini asla bilemezsiniz. Pakistan 1990’larda güçlüydü ama Hindistan her seferinde Dünya Kupalarında kazanacaktı."" Misbah, Salaam Cricket 2019’da söyledi. Covid pandemisi, gelecek için daha iyi binalar inşa etme şansı sunuyor. Ama yapacak mıyız?

ABD’de kovid yeniden enfeksiyonu doğrulandı, ikinci nöbet daha şiddetli oldu 2020, medeniyet için en kötü yıl mı? Tarihçiler şöyle diyor: Spotlight On Pangong, Çin Depsang’daki birikim artık netleşti Bu, Nitish Kumar için bir görevdir: Bihar Vekili CM Sushil Modi | Özel Bihar kararı: Başbakan Modi, BJP’nin Delhi’deki zafer kutlamalarına katılacak Nitish Kumar, Başbakan Modi: LJP başkanı Chirag Paswan WATCH: Batı Bengal BJP şefi Dilip Ghosh TMC kadrosunu mitingde tehdit etti Arjun Rampal’dan sonra, şimdi NCB kız arkadaşı Gabriella’yı çağırıyor Demetriades NCB, Deepika Padukone’nin müdürünün öngörülen kefalet talebine karşı çıkacak ABD Başkanı şöyle seçildi Jai Shri Ram demenizi istemeyenler Bihar’da oy istiyor: Saharsa’da Başbakan Modi " Eski rakipleri ve kendi takımlarının kaptanları Michael Clarke ve Nasser Hussain, Hindistan Bugünkü kriket toplantısı ‘Salaam Cricket 2019’da serbest bir sohbette, yaklaşan 2019 Kriket Dünya Kupası hakkındaki düşüncelerini açıklarken, eski Hintli kaptanınki de dahil olmak üzere bazı eski anıları hatırladı Sourav Ganguly. India Today Spor Danışmanlığı Editörü Boria Majumdar, ikiliye Virat Kohli’nin turnuvayı kazanıp kazanamayacağını sorduğunda, Clarke, Kohli’nin hala ‘kaptan olarak öğrenmekte olduğunu’ söyledi. ""Benim için öne çıkan Hintli kaptanların Ganguly ve MS Dhoni olduğunu düşünüyorum.

Virat kaptan olarak büyümeye devam ediyor. Bir vurucu olarak ODI’lerde ona yakın kimse yok. Ben büyürken Sachin Tendulkar ve Brian Lara’nın ODI kriketini yönetmesini izledim ama şu anda ODI’lerdeki Virat herkesten daha iyi. Bir milyar insanın baskısıyla başa çıkabilmek ve yine de gün geçtikçe gol atmaya devam etmek, öne çıkan bir şey. Bu konuda, Sunny (Sunil Gavaskar) da Kızılderilileri inandırmak için çok övgüyü hak ediyor,"" dedi Clarke.

Hüseyin de Clarke’ın duygularını tekrarladı ve Virat’ın birden Sachin’in vuruş rekorlarını kırmanın eşiğine gelmesinin ‘inanılmaz’ olduğunu söyledi. ""Virat, ülke için oyun kazanmaktan başka bir şey için endişelenmiyor. Bunun bir kaptan olarak en büyük varlığı olduğunu hissediyorum. Sachin’in yerini alacak birinin asla olmayacağını düşünmüştüm, ancak Kohli hepsini kıracak – olağanüstü bir oyuncunun olağanüstü bir başarısı,"" dedi Hüseyin. ""Dürüst olmak gerekirse, onun saldırganlığını seviyorum.

Hintli kriket Ganguly yüzünden değişti. Sourav, insanlarla arkadaş olmaktan asla rahatsız olmadı. Onları güzel bir kriket milletinden sadece kazanmakla ilgilenen acımasız bir ulusa dönüştürdü."" dedi Hüseyin.

Salaam Cricket Conclave 2019 devam ediyor ve diğerleri arasında Sir Viv Richards, Sachin Tendulkar, Wasim Akram ve Misbah-ul-Haq gibi efsanelere yer verecek. Tüm hareketleri buradan canlı izleyin Covid pandemisi, gelecek için daha iyi binalar inşa etme şansı sunuyor. Ama yapacak mıyız? ABD’de kovid yeniden enfeksiyonu doğrulandı, ikinci nöbet daha şiddetli oldu 2020, medeniyet için en kötü yıl mı?

İşte tarihçiler, Spotlight On Pangong, Çin’in Depsang WATCH’daki birikimi netleştiğini söylüyor: Batı Bengal BJP şefi Dilip Ghosh, rallide TMC kadrosunu tehdit ediyor Arjun Rampal’dan sonra, NCB kız arkadaşı Gabriella Demetriades’i kısıtlama ile Tejashwi Yadav’ın B’day’ını kutladı, RJD Hindistan Today-Axis-My-India çıkış anketi: Tejashwi ittifakı, ABD başkanlık seçimlerinde 139-161 sandalye ile Bihar seçimlerini süpürmeye hazır görünüyor: Joe Biden, Deepika Padukone’un menajerinin öngörülen kefalet talebine karşı Beyaz Saray NCB için yarışı kazandı İşte nasıl oldu? Başkan seçildi Jai Shri Ram demenizi istemeyenler Bihar’da oy istiyor: Saharsa’daki Başbakan Modi " Melbourne Renegades, Melbourne Stars karşısında 13 turluk heyecan verici bir galibiyet kaydettikten sonra Pazar günü kendi şehirlerindeki Docklands Stadyumu’nda ilk Big Bash League şampiyonluğunu kazandı. Renegades maçın büyük bir kısmında derin sulardaydı, ancak son 9 over’da geri döndüler ve kupayı eve götürmek için maçı Yıldızlardan uzaklaştırdılar. Yıldızlar 146 hedefin peşindeydiler ve Ben Duck yarım asırlık gol atarken Marcus Stoinis 39 puan alarak açılış standı için 93 tur attı ve Stars’ı çok rahat bir konuma getirdi. Ancak, Stoinis, 13’üncü sezonda Cameron Boyce tarafından elendikten sonra her şey dağılmaya başladı.

Peter Handscomb geldi ve Daniel Christian’ın teslimatına düşen ördek için gitti. 0’a 93’ten, Glenn Maxwell kırışıkta Duck’a katıldığında, 2’ye 94’teydi. Devamını Oku W1.W1..1..12WW1.1..lb2211WW211W7 wickets. 19 koşu.

30 top. 1 destansı çöküş pic.twitter.com/meSzWcL7KC Melbourne Renegades (145/5), ilk unvanını kesinleştirmek için Melbourne Stars’ı (132/7) 13 koşuyla yendi. Dunk (57), Tremain (2/21), Boyce (2/30) Marvel’de Mucize!

@RenegadesBBL ilk kez BBL Şampiyonu! Ne inanılmaz bir geri dönüş #BBLFinal pic.twitter.com/KTDGya01RP Melbourne Stars (118/7 19 over) Melbourne Renegades (145/5) WICKET’e karşı 28 koşu 6 topa ihtiyaç duyuyor! Dwayne Bravo c Beyaz b Christian 3 (3 top). Melbourne Stars 112/7 (17.5 over), Melbourne Renegades’e karşı 34 topa ihtiyaç duyuyor (145/5) Acımasız Henüz bitmedi! #BBLFinal pic.twitter.com/tFR0I1oWj3 WICKET! Seb Gotch c Harvey b Christian 2 (5 top). Melbourne Stars 108/6 (17.1 over), Melbourne Renegades’e karşı 38 tur atmaya ihtiyaç duyar (145/5) WICKET!

Nic Maddinson c Finch b Gurney 6 (7 top). Melbourne Stars 108/5 (17 over), Melbourne Renegades’e karşı 38 tur atmaya ihtiyaç duyuyor (145/5) WICKET! Glenn Maxwell ve Harvey b Tremain 1 (6 top). Melbourne Stars 99/4 (15.1 over), Melbourne Renegades’e karşı (145/5) 47 koşuya ihtiyaç duyuyor! Ben Dunk c Christian b Boyce 57 (45 top).

Melbourne Stars 99/3 (15 over), Melbourne Renegades’e karşı 47 koşu 30 topa ihtiyaç duyar (145/5) 14.3 over: Boyce’den Maxwell’e, DÜŞTÜ! İçten dışa vuruş yapar, ancak topu aşağıda tutmayı başaramaz ve kısa bir siperde dalış yapan Cameron White’ın sağına vurur ve onu yere bırakır. Zor bir şans ama alınmalıydı.

Bu, Cameron White’tan özel bir şey olabilirdi … #BBLFinal pic.twitter.com/WkJzTky0SP WICKET! Peter Handscomb c Christian b Tremain 0 (2 top). Melbourne Renegades 94/2 (13.3 over).

Ben Dunk (53 *) WICKET! Marcus Stoinis b Cameron Boyce 39 (38 top). Melbourne Renegades 93/1 (13 over).

Ben Dunk (52 *) 11.6 overs: Richardson’dan Dunk’a, DÖRT! Stoinis’in dördüncü topu aynı sonuç için şutundan sonra ikinci sırada, bundan hemen önce. ELLİ!

Ben Dunk finalde yarım yüzyıla ulaştı! Sezonun üçüncü. #TeamGreen pic.twitter.com/VnpbPIumGK Yarı noktadaki kısa skorlar – Melbourne Stars (72/0 10 over) Melbourne Renegades’e (145/5) karşı 74 tur atmalı. Ben Dunk (40 *), Marcus Stoinis (30 *). Çalıştırma oranı – 8,5 over üzerinden 7,20: Boyce’den Stoinis’e, ALTI!

Tatlı bağlantı! Orta güdükte uçuşlu teslimat, büyük, çok yönlü oyuncu tarafından melonun kafasının üzerinden maksimum 92 metreye kadar kesinlikle parçalanır. Stoinis şimdiye kadar epey geçti, ancak bu çekim onu ​​evin en iyi koltuğuna oturtabilir #BBLFinal https://t.co/rr3RultyU5Xv pic.twitter.com/L0TpPUdcDE 6.4 over: Boyce to Dunk, ALTI!

Yıldızlar için yapılan maçın ilki için maksimum inek köşesi. Melbourne Stars (6 overda 36/0), Melbourne Renegades’e karşı (145/5) 110 turda 94 topa ihtiyaç duyuyor. Ben Dunk (26 *), Marcus Stoinis (9 *) 3.3 overs: Tremain’den Dunk’a, DÖRT!

Bir sınır için nokta ve kapak arasındaki boşluğu parçaladı.